Paykasa Neden Tercih Ediliyor?

  • Kasım 16, 2018
  • Blog
No Comments

İnternetten alışveriş gitgide yaygınlaştıkça bu alanda ki alışverişlerin güvenliğini sağlamakta bir hayli zor olmaktadır. Aynı zamanda birçok insan internetten alışveriş yapmak istemesine rağmen kredi kartına sahip olmadığı için bu şansı kaybetmektedir. Kimileri de kart bilgilerini ve özel bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemediği için farklı yöntemler arayışına girmektedir. Bu yöntemlerden biriside Paykasa’dır.

Paykasa Nedir?

Paykasa bir çeşit elektronik para çeşitidir. Merkezi İngiltere’de bulunan Ceresline Voucher Limited tarafından oluşturulan ve piyasaya sürülen Paykasa bir çeşit online ödeme sistemi olarak karşımıza çıkar. Bu sistemde kişiler hiç bir kişisel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapma şansı yakalamaktadır. Tek kullanımlık olan bu Paykasa elektronik kartları hem güvenlik sağlamakta hem de sizi kredi kartı kullanma zaruriyetinden kurtarmaktadır.

Paykasa Nasıl Çalışır?

Paykasa aynı kredi kartı mantığı ile çalışmaktadır ve bir kredi kartı ödeme seçeneği üzerinden günün her saatinde hızlıca alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu konuda Paykasa size 16 haneli bir kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu verecektir. Bu bilgileri internette alışveriş yapmak isteğiniz yerlere girerek sıradan bir kredi kartı ile alışveriş yapıyormuş hızıyla alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle hem kredi kartınızı riske atmamış olursunuz hem de içiniz rahat bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnsanlar Neden Paykasa Kullanır?

Paykasa’nın kullanılmasında ki en temel neden güvenliktir. Günümüzde her geçen gün daha fazla e-ticaret sitesi açılmakta, daha fazla insanda internet üzerinden alışveriş gerçekleştirmektedir. Bu insanların en ortak özelliği ise alışveriş yaptıkları sitelere yaşadıkları güven problemidir. Çünkü günümüzde 3D güvenliği olmayan bir internet sitesi üzerinden alışveriş yaparken tekrar tekrara düşünmek gerekir.

Paykasa müşterilerine hızlı ve güvenli alışverişin yollarını açar. Hem kredi kartı ödeme seçeneği ile ekstra bir çaba harcamadan ödeme yapabilir hem de bunları kredi kartınızın ya da şahsınızın hiç bir bilgisini paylaşmadan tek kullanımlık kart ile yapabilirsiniz. Üstelik Paykasa günün her saatinde hızla güvenli bir bayiden satın alınabilir ve günün her saatin de kullanılabilir. İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde doğru güvenilir Paykasa hizmeti almak isterseniz bize sipariş verebilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts
No Comments

Son Yazılar

Leave a Comment