Paykasa Evim İle Gözünüz Arkada Kalmasın

Güvenli alışveriş imkanı sunan paykasayı sizlere yine en güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Biz kaliteyi, ekonomiyi, profesyonel destek hizmetlerini sizlere sunmak için 7 gün 24 saat burada olmaktan oldukça gurur duyuyoruz.

Paykasa Nedir?

İçinde bulunduğumuz teknoloji devri hayatımıza birçok kolaylık sağlamak için farklı farklı uygulama ve yöntemler getirmiştir. Bunlardan biri de Paykasa uygulamasıdır.

Paykasa, mevcut olan döviz piyasasına göre bilgilerini paylaşmadan internet üzerinden alım yapmanızı kolaylaştıran ve hiç bir kişisel bilginizi paylaşmak zorunda olmadığınız bir uygulamadır. On altı haneden oluşan ve bir türlü karta benzeyen ve içindeki dövizlerle ödeme yapılan sanal bir karttır. İçerisinde bakiyeler 10 ve katları şeklinde, tek kart olarak satışı yapılmaktadır. Yani bir nevi kullan at modelindedir. Sadece yapmanız gereken tek şey, satın alacağınız ürün için, üzerinde bulunan 16 haneli kodu kullanmanızdır.

Paykasa’nın Kullanımı

Bu kartların 1 sene kullanım hakkı vardır. Tüm kartlardan bildiğimiz gibi 3 kes yanlış şifre girilmesi durumda kapatılması durumu söz konusudur. Bu durum olası hırsızlık olaylarına karşı yapılır ve üst üste yapılan denemeler sonrasında bloke edilir.

Avantajları Nelerdir?

Son dönemlerde internet üzerinde yaygınlaşan dolandırıcılık ve sahtekarlık olayları oldukça artış göstermeye başlamıştır. Bu nedenle farklı uygulamalardan biri olan Paykasa, her şeyden önce güvenli olması bakımından son derece iyi bir uygulamadır. Yani üzerinde herhangi bir kişisel bilgi barındırmaz. Üstelik Paykasa kartı alımında da kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaz ki asıl üretim sebebi de bu gibi durumlarda meydana gelebilecek sıkıntıların önüne geçmektir. Bunun yanı sıra, kullanım olarak oldukça basittir. Kullanma istediğiniz herhangi bir alışveriş sitesinde, aldığınız ürünün fiyatını girmeye gerek kalmaz.

Çünkü Paykasa bunu, ürünün fiyatına göre kendisi belirler. Peki, Türk Lirası üzerinden satılan ürünü alırsam ne olur? sorusu oldukça kafa karıştırsa da kesinlikle çok basit bir cevabı vardır. Eğer aldığınız ürün Paykasa kartınızın içinde ki döviz ile aynı değilse, mevcut döviz kuruna göre aldığınız ürünün para birimiyle ödeme yapar. Geriye kalan bakiye yine hesapta durur. Diğer kartlara göre oldukça basit ve güvenli kullanımı sayesinde gün geçtikçe artış göstermeye devam etmektedir.

Paykasa satın almak oldukça kolay ve hızlıdır. Bu nedenle, doğru güvenilir Paykasa hizmeti almak isterseniz bize sipariş verebilirsiniz.

895 Mutlu Müşteri

3 Farklı Model

210 Destek

+1M Transfer